ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend גברים » מי יעצב את מדי אלעל החדשים?

מי יעצב את מדי אלעל החדשים? 

ELAL20-mail.jpg - אל על נחיתה בפריס 1949 מתוך אוסף מרוין גולדמן

אל על מחדשת את המדים של אנשי צוות האוויר וצוותי דיילי האוויר והקרקע
מעצב אופנת העילית שי שלום נבחר להוביל את המהלך ולעצב עבור אל על את המדים החדשים

כחלק ממהלך ההתחדשות עליו הכריזה אל על לקראת הגעת מטוסי הדרימליינר החדשים, מחדשת החברה גם את מדיהם הייצוגיים של צוותי האוויר והקרקע. לצורך מטרה זו, נבחר מעצב האופנה
שי שלום להוביל את המהלך ולעצב את המדים החדשים.

דוד מימון, מנכ"ל אל על אמר היום: "אל על היא חברת התעופה הלאומית של ישראל זה 7 עשורים ואנשינו הנמצאים בממשק הישיר עם הנוסעים באוויר ועל הקרקע הם הפנים של החברה בארץ ובעולם. מדיהם של צוותי אל על מייצגים את ערכי החברה ובמיוחד את הערך והשאיפה של החברה, להעניק לכל נוסעיה את תחושת "הכי בבית בעולם". כל נוסע ישראלי יודע לזהות את צוותי אל על בכל מקום בעולם, גם ואולי במיוחד בנמלי תעופה בעולם. מסיבה זו, החלטנו לתת את המשימה החשובה של עיצוב המדים החדשים למעצב אשר יידע לשלב בין הצורך לאפשר ללובשי המדים לבצע את עבודתם בנוחות מרבית – לבין שילוב ערכי מותג אל על. מסיבה זו החלטנו לבחור בשי שלום, מעצב ישראלי מוביל המומחה באופנה עילית. אנו משוכנעים כי יידע להעריך את הסמליות הרבה שיש למדים ולעצב דגמים אפנתיים חדשים ועדכניים."

אל על מדים צילום סיון פרג

אל על מדים צילום סיון פרג

שי שלום מעצב האופנה אמר: "אני רואה אתגר משמעותי בבחירתי להיות שותף ביצירת עיצוב המדים החדשים של צוותי האוויר והקרקע של חברת התעופה הכה הישראלית אל על. כחברה אשר העבר משמש לה כבסיס להתחדשות בהווה, עם אופק נרחב לעתיד, מדי צוותי האוויר והקרקע מקפלים בתוכם תפיסה עיצובית זו, ואני גאה להיות חלק ביצירה חדשה זו".

שי שלום

שי שלום נמנה כיום עם צמרת המעצבים המובילים בתעשיית האופנה בישראל. את מקומו הייחודי קנה שלום בעיקר בשל ייחודו כיוצר העובד בגישת ההתאמה האישית של custom made collection. עובדה אשר מציגה אותו כקול כמעט בודד בתחום נבדל זה. כתב ידו העיצובי המזוהה עמו לאורך השנים, וגישתו הנבדלת בתחום אופנת ה one of a kind, יצרו סביבו קהל לקוחות אוהד.

את דרכו סלל שלום בעצמאות מלאה מרגע יציאתו לפני כמעט 20 שנה מבית הספר הגבוה לעיצוב ״שנקר״, וכיום מחזיק בפורטפוליו לקוחות קבועים, האמונים על תפיסת ההתאמה האישית. טכניקות העבודה ואיכות הקולקציות ששלום יוצר עומדות בקנה מידה בין לאומי של תפירה עילית. כל פריט מעוצב ומיוצר אל מול ובשביל לקוח קצה אחד.

 

LOM photo by tom marshak

LOM photo by tom marshak

צילום shaterstook

צילום: שאטרסטוק