ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » ירין שחף: איפור לפורים בדקה התשעים

ירין שחף: איפור לפורים בדקה התשעים 

IMG_4152

רעיונות לאיפור פורימי – הרגע האחרון

פורים הוא חגם של חובבי האופנה, האיפור והסטייל. עבורם למצוא תחפושת, זו משימה כמעט בלתי אפשרית. אלה לא יסתפקו במשהו שהוא פחות מ"וואו" ובטח שלא יתנו לאף יצרן תחפושת להתפרנס על חשבונם. בוגרי 'ירין שחף'-  האנשים שבחרו בסטייל כמקצוע 364 יום בשנה, סוגרים לכם את הפינה בלי לקנות תחפושת ובעזרת איפור בלבד:

 

יפור אורטל סבח ל'ירין שחף' צילום יחצ

איפור אורטל סבח ל'ירין שחף' צילום יחצ

למה מתחפשים?

למצוא רעיון זו משימה קשוחה. תחפושת קנויה היא כלל לא אופציה. עם כל הכבוד לחג העליז,  כולם רוצים "להפגיז". בסופו של דבר, מה שהבנות רוצות זה להיראות מהממות, יפות וסקסיות.  הבנים רק מחכים להזדמנות הגדולה לחשוף שרירים, לדגמן קוביות בטן – ללא חולצה. האפשרות הראשונה היא להגיע  בתור "עצמי" אבל משודרג.  כלומר: הדוק, נוצץ ומדגיש איברים שבימים כתיקונם מוצנעים. האופציה השנייה, להתחפש למשהו  מתוכנן מושקע  ומקצועי, שיאדיר את חשבון האינסטגרם ויסחט לייקים עד לא ידע.

 איפור, יולי מאנה לביא ל'ירין שחף' צילום יח'צ

איפור, יולי מאנה לביא ל'ירין שחף' צילום יח'צ

השראה?

חיפוש ברחבי הרשת תחת המילה: 'תחפושות' יוביל לאין סוף תוצאות.  אבל, הכי בסטייל זה ללמוד מאלה שזה המקצוע שלהם. אלה שפורים אצלם זה כל השנה, וברזומה שלהם תעודת מאסטר ביוטי.  בוגרי 'ירין שחף'- ביה"ס למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות,  משאילים לכם כמה רעיונות. לכם נותר: להחליט, לבחור, להעז, להוסיף ולשנות – על פי טעם והעיקר שיהיה יצירתי שמח ומבדח.

לאלף נמר . איפור אורטל סבח ל'ירין שחף' צילום יחצ

לאלף נמר . איפור אורטל סבח ל'ירין שחף' צילום יחצ

 החומרים הדרושים?

צבעי גוף – על בסיס מים הם חומרים נפלאים לתחפושת מצוירת. איתם ניתן  ליצור ציורי פנים ססגוניים ולצבוע שטחי גוף גדולים (בעזרת ספוגית) . היתרון הבולט שלהם הוא שהם מתייבשים במהירות, לא נמרחים, גם ניתן להגיע למגוון רחב של צבעים, בעזרת ערבוב של חמשת צבעי היסוד. מציירים איתם על הגוף בעזרת מכחולים, בדומה לצבעי מים המיועדים לציור על דף. חשוב לוודא תווית אישור משרד הבריאות. המהדרין מצטיידים בנצנצים, פייטים,  ואבני חן ודמויי קריסטלים. (ניתן להשיג בכל חנות לחומרי יצירה) בעזרתם ניתן לשדרג את אפקט ה"ואוו". מצמידים אותם לגוף בעזרת דבק גוף. את האבקות המנצנצות ניתן לפזר  גם על הבגדים עצמם, או לפזרם על צבעי הגוף כשהם עדיין רטובים. (כשהצבע יתייבש, הנצנצים מתקבעים ומעניקים אפקט פלאים)

מסיכת-זורו-מצויירת.-איפור-אנסטסיה-מיילר-לירין-

מסיכת-זורו-מצויירת.-איפור-אנסטסיה-מיילר-לירין-

?רעיונות

נמר של מייק אפ',  'נמרה סקסית', 'סופרמן על הגוף", 'באטמן על הגוף', 'גלקסיה רחוקה',  'ליצן קרקס', 'העולם הבא', 'אפקט הפחד',  'כמו בקומיקס', 'פורים בשניים', 'מסיכת זורו מצוירת', 'אפקט הפרפר'.  ו'לאלף נמר'.

איפור תמונת שער חד קרן סגלגלה:  יולי מאנה לביא  ל'ירין שחף'

לאתר ירין שחף

https://www.yarin-shahaf.co.il/