ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend חתונות » כדורגלן העבר מעצב שמלות כלה

כדורגלן העבר מעצב שמלות כלה 

שימלה חלומית בסטייל איטלקי מובהק

 שמלות כלה עשירות, ענוגות, ורכות. חיתוכים מדוייקים ותיפורים מוקפדים.  המראה הקסום בדרך לחופה עובר דרך מעצב שמלות הכלה שלומי יקיר.

הוא אחד ממעצבי שמלות הכלה המוכרים והמצליחים בארץ, שמלות הכלה שלו עשו את דרכן על מסלולי תצוגות אופנה בארצות הברית ונמכרות בבוטיקים ברחבי העולם. העיצובים שלו נשלחו לידועניות בינלאומיות והוא בכלל החל את דרכו על מגרש הכדורגל.
כשתיכנסו לסטודיו של יקיר בתל אביב, משהו באוויר יגרום לכם להבין מיד עד כמה הוא חי ונושם אופנה. דבר לא יכין אתכם לתגלית שאת דרכו המקצועית הוא התחיל בכלל במקום אחר לגמרי, באווירה אחרת לחלוטין – במגרש הכדורגל.
יקיר, בן 44, נשוי ואב לשני בנים, היה שחקן כדורגל מקצועי בעברו ואף שאף לפתח קריירה בתחום, עד שגילה את אהבתו הגדולה לעולם האופנה. לפני 20 שנה הוא תלה את הנעליים, החל ללמוד בבית הספר לעיצוב אופנה "רויאל קולג'" בלונדון, ומאז עבד בבתי אופנה מובילים ועיצב אלפי שמלות לכלות בכל רחבי הארץ (כולל כאלה שכולנו מכירים) והעולם. בתחילה קיבל יקיר את הכלות בביתו, וכשהביקוש גבר מהר יותר מהצפוי, פתח סטודיו משלו בראשון לציון.
היום מגיעות כלות מכל רחבי הארץ לסטודיו שלו, שלפני כמה שנים עבר לרחוב שוקן בתל אביב. כל כלה זוכה ליחס אישי, לליווי ולייעוץ של יקיר, ולהתאמה אישית ומדויקת של השמלה, לפי מבנה גופה והעדפותיה – והכל תוך הקפדה על הפרטים הקטנים.
גם עכשיו, אחרי שהלך אחרי הלב והגשים את החלום הגדול שלו, יקיר לא עוזב לגמרי את העיסוק בספורט. יותר מזה, הוא אפילו מצא את נקודת השילוב המושלם בין השניים – הוא נוהג לרוץ ולעשות יוגה מדי יום על חוף הים, ושם מתחיל לגבש במוחו את הרעיונות לשמלות הבאות שלו.
יקיר שואב השראה ממגמות אירופאיות טרנדיות, ומייצר מגוון רחב ועדכני של סגנונות שמלות, כדי לאפשר לכל כלה למצוא אצלו את שמלת החלומות שלה. כמעצב שמלות כלה ותיק ומנוסה, הוא גם מייעץ בימים אלו למעצבי אופנה בתחילת דרכם. השמלות שלו כבר חצו גבולות כשהשתתפו בתצוגות אופנה בניו-יורק ונמכרות בעשרות בוטיקים בעולם. התגלית האחרונה והמרעישה בגזרת יקיר היא שממש לאחרונה הוא שלח עיצובי שמלות לשתי סלבריטאיות בינלאומיות, שאת שמן עדיין אי אפשר לחשוף.
המלצה שלנו, הישארו מעודכנות, כי גם אחרי שני עשורים בתחום, יקיר לא מפסיק להפתיע ולהתחדש. (צולם ברומא, איטליה. צילום: איתן טל)

 

שימלת גלם נוצצת וסקסית עם סטייל

שימלת גלם נוצצת וסקסית עם סטייל. צילום: איתן טל

 

ימלת כלה בסגנון איטלקי אלגנטי ומלא השראה

שימלת כלה בסגנון איטלקי אלגנטי ומלא השראה. צילום: איתן טל

 

 בסטייל אורבני וסקסי מלא השראה

בסטייל אורבני וסקסי מלא השראה. צילום: איתן טל

שישמלת כלה גלאמית מלאה בסטייל

שמלת כלה גלאמית מלאה בסטייל. צילום: איתן טל