ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend גברים » אפי-פאשן

אפי-פאשן 

תמונת פרופיל אפי אליסי

הכירו את אפי אליסי, בעלים ומנכ״ל מסחרי של האתר "פאשן ישראל" – מגזין אופנה מקוון.
 אתם וודאי זוכרים אותו בטייטל הקודם: המייסד והבעלים של "אפיפו".  קבלו ראיון, עם האיש שבעשר אצבעותיו, הביא הרבה כבוד לאופנה המקומית – והפך את האתר שבניהולו לנצפה הרביעי בגודלו, בדירוג אתרי האופנה בישראל.

 
גיל? מצב משפחתי?
״בן 53. 27 שנות זוגיות עם יריב. מגדלים יחד את רואי בן 20 ואת יאן בת ה-12״

המשפחה שלי. צילום ניר סלקמן

המשפחה שלי. צילום ניר סלקמן

מה בעצם אתה עושה?
״אני מחבר בין אנשים, מחבר בין האהבות שלי (כתיבה, אמנות, צילום אופנה וביוטי), מחבר בין עולמות. כרגע תפקידי הוא בעלים ומנכ״ל מסחרי של Fashion Israel מגזין האופנה והביוטי. בלוג קטן שפתחתי לפני חמש שנים והיום הוא מגזין אופנה מוביל בישראל עם מערכת האופנה והביוטי הגדולה בישראל. מגזין שפונה לכל חלקי תושבי ישראל ומדבר אל כולם ובגובה העיניים. התשובה האמיתית לשאלה היא: אני ״סופר גלו״. הדבק שמחבר בין דינה מדימונה ל״פאשן ישראל״.

הפקת אופנה ראשונה למעצבת אופנה שחר אבנט. צילום משה אהרון לפאשן ישראל (1)

הפקת אופנה ראשונה למעצבת אופנה שחר אבנט. צילום משה אהרון לפאשן ישראל

מתי בפעם הראשונה הבנת שאתה ואופנה אחד הם?
״בגיל 24 חייתי בניו יורק. הייתי בן זוגו של צלם האופנה דיוויד לה שאפל וחבר טוב של צלמת אופנה נאן גולדין. סביבה פורה להתאהבות בצילום ואופנה. בעיקר אני מתאהב באופנה כשאני פוגש סטודנטים לעיצוב אופנה בישראל. יש לנו צעירים מוכשרים ביותר בישראל. מכל הדתות והמגזרים. האהבה מגיעה לשיאה בתצוגות סוף השנה שלהם. גולת הכותרת של העשייה שלי הוא פרויקט האופנה שיצרנו באברבנאל.  הפקת אופנה   המסוקרת בתולדות ישראל״

אברבנאל. הפקת אופנה המסוקרת בתולדות ישראל. צילום מני פל לפאשן ישראל

אברבנאל. הפקת אופנה המסוקרת בתולדות ישראל. צילום מני פל לפאשן ישראל

מה האג'נדה של האתר?
״האג׳נדה הראשונה והבולטת שלנו היא קידום ופיתוח כישרונות צעירים וחשיפה ראשונה של אלפי סטודנטים לצילום ועיצוב אופנה המבקשים במה להשמיע מעליה את קולם הרם, הברור והמחדש – נועזים, בועטים ותוססים.
Fashion Israel מקדם אנג׳נדות חברתיות, (קידום מעמד האישה, שיתוף פעולה עם אקדמיות, מכללות ובתי ספר גבוהים בארץ לצילום ואופנה, פועל למען אנשים בעלי מוגבלויות, פגועי נפש, נכים ועוד) יוזם ותורם למען התפתחות וחדשנות של עולם האופנה בישראל״.

מגדלנה צילום אלכס ליפקין לפאשן ישראל

מגדלנה צילום אלכס ליפקין לפאשן ישראל

מה הסיפוק הכי גדול שלך?
״מאות כישרונות צעירים מתחומי עיצוב אופנה, צילום אופנה, סטייליסטים, מאפרים ומאפרות, ומעצבי שיער מרחבי ישראל שקיבלו חשיפה ראשונה במגזין המשיכו להתפתח והתקדמו בתעשיית האופנה והביוטי עד כדי הצלחה כלכלית״.
איפה נמצא אותך בעוד עשור?
״בעלים של מגזין האופנה והביוטי המוביל בישראל ועדיין, כזה שמחבק ומדבר אל הקהל הישראלי בגובה העיניים. בלי התנשאות ופלצנות. אנו נמשיך לצד מגזין אופנה וביוטי מקצועי, להביא את הקולות של כישרונות מתחומי האופנה והביוטי שלא מקבלים במה במגזינים המסחריים. נמשיך להביא את המסרים החברתיים החשובים דרך אופנה. לאופנה יש כוח״.