ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend חתונות » חתונה קטנה או גדולה?

חתונה קטנה או גדולה? 

טרנד בחתונות

אם גם אתם סולדים מחתונה ענקית רבת רושם
(שבה רובם לא מכירים את רובם), כנראה שאתם לא לבד. הטרנד העכשווי אצל הנישאים הטריים: מינימום מוזמנים.
שלושה זוגות ישראלים שבחרו בחתונה אינטימית – משפחתית, מספרים איך עשו את זה בגדול – אבל בקטן:

עד 18 איש

שיא השיאים של "חתונת מיני" נשבר לא מזמן (יחד עם הכוס), ע"י מתן 29, מנהל שיווק פיתוח אינטרנטי מתל אביב ובחירת ליבו סיוון 27, מתל אביב, מנהלת משרד. השניים נישאו עם 16מוזמנים בלבד.
הלוקיישן: מלון הילטון ת"א.
מתן : "הייתה לנו חתונה מדהימה, נהניתי מכל רגע. הכול תוכנן מראש לפרטי פרטים. לא הרשינו לאף אחד לקבוע איך יראה הרגע הגדול של חיינו". השף של הילטון הכין ארוחה של חמש מנות שתוכננו בקפידה יחד איתנו ובמיוחד לערב זה. על כל מפית נרקמה בחוט שמו של האורח . ההזמנות היו אישיות ונכתבו בכתב ידינו".
סיון: "כשסיפרנו להורים שאנחנו רוצים חתונה מניאטורית הם היו בשוק. אט אט הם עיקלו, הפנימו וכיבדו את החלטתנו. החברים הקרובים דווקא הפתיעו בתגובתם החיובית . בהתחלה חששנו שהם יעלבו שלא הוזמנו והם היו הראשונים שפירגנו והבינו לליבנו."
מתן: "הקטע ה הוא שחיפשתי צלם עם כיפה כדי שיה מספיק אנשים למניין. את הפלייליסט המוסיקלי הכנו בעצמנו ערב קודם. הגענו לחתונה עם זוג טבעות ודיסק של שירים אהובים שהושמע במערכת ההגברה של האולם במלון".
רגע השיא: הרב הגיע ושאל איפה כל המוזמנים מספר מתן בצחוק מתגלגל. החופה נערכה בלאנצ' בעמידה ועם קוקטייל. אחר כך עברנו לאולם אניטימי לארוחה מפוארת של חמש מנות שהוגשו לאורחים.
היתרון הגדול: ארבע שעות של חמימות צרופה עם האהובים והקרובים ביותר!!

עד 100 איש

ישנם זוגות מועטי מוזמנים בגלל סיבות גנטיות או כאלה שפשוט מעדיפים לחגוג עם כמה עשרות . דויד לביא 32, איש הייטק מפתח תקווה נישא לאחרונה ליעל 27. הם החליטו על 100 מוזמנים בלבד
הלוקיישן: מסעדת שף בשרון.
דוד: "אני לא בקטע של רעש ריקודים וצהלולים. תמיד שהוזמנו לחתונות ראוותניות לא נהנינו , ליתר דיוק סבלנו. להעביר ערב עם כל מיני דודות בשמלות פייאטים שחצו את גיל השישים ולרקוד איתם יחד על הרחבה – לא עושה לי פאן. תמיד משעשע אותי בחתונות הענק האלה בכל הסיפור שהכלות והחתנים נאלצים להכיר אנשים שדקה קודם לא ידעו על קיומם".
יעל: "ידענו שאנחנו רוצים אירוע אחר: ארוחת גורמה מושקעת עם כל הגינונים. בחרנו מסעדת שף שאנחנו מאוד אוהבים לאכול בה ומרגישים שם הכי בבית . האורחים התכנסו בגינת המסעדה לקוקטייל ומשם נכנסנו כולם והתיישבנו לצלילי תזמורת כלי מיתר".
היתרון הגדול: אירוע בסטייל במקום לא צפוי עם מנות אישיות לפי כל טעם.
רגע השיא : האחיינים שלנו, בן ובת בני עשר לבושים כקופידונים – הובילו אל מרכז הסעודה עגלה על גלגלים שמעליה ניצבה עוגת חתונה ענקית.

עד 150 איש

בחו"ל אין דבר כזה חתונות המוניות. חתונה מעל 200 איש כבר נחשבת להפקת ענק . היצע האולמות גדול, כל לוקיישן לא שגרתי יכול בקלות להפוך לאולם חתונות. גם גינה רחבת הקיף בחצר וילה פרטית יכולה להפוך למרשימה במיוחד.
רונית הראל 23, ושי ברוך 25 החליטו על 150 מוזמנים, לא יותר!!
הלוקיישן: חצר בית ההורים של רונית בהרצליה.
רונית הראל : "להורים שלי יש גינה ענקית . ממש גן . הזמנו 150 אורחים, וקייטרינג חלבי. תזמורת ניגנה על שפת הבריכה שקושטה בסידורי פרחים שצפו על המים . נהנינו מכל רגע. נפגשנו אישית עם כל אורח ואורח והיה לנו זמן להחליף מילים עם כולם".
היתרון הגדול: אין הגבלת זמן.
רגע השיא: חברים טובים שלנו הכינו לנו בהפתעה מצגת מרגשת שהוקרנה על מסך ענק.

מזל טוב !